7. 7. 2014

Včera jsem loboval za Pirátskou stranu cestou z Hranic(železniční nádraží Hranice na Moravě) do Pardubic Chrudimi a zpět pomocí vlajky Pirátské strany. Potkal jsem několik lidí kteří se pochvalně vyjadřovali k naší politické angažovanosti, rozdával jsem jim samolepky "Kdo spí v demokracii probudí se v totalitě". Několik lidí se mě přímo ptalo jestli máme nějakou akci a tak jsem jim popravdě řekl že hned dvě za jeden den a to v Chrudimi a druhou v Pardubicích. Dále jsem při cestě vlakem napřed z Chrudimi a pak z Pardubic diskutoval napřed se třemi a pak s jedním celou cestu(2h) z Pardubic do Hranic o naší činnosti našich možnostech a společném snažení.

Opět jsem si ověřil, že lidé pozitivně reagují na naši trikolorovou vlajku a neberou ji jako lacině nacionální, ale jako srozumitelný a jednotící znak příslušnosti Pirátů k našemu zdejšímu společenství.

poskytnuté výhody:
informace, že české společenství je zatím společenství moderních feudálních otroků, marně hledajících osvíceného mocnáře, který by za ně rozhodoval a vládl místo nich jako svéprávných a zodpovědných občanů demokraticky spolupracujících na kultivaci svého společenství.
Petr Bajgar
publikováno: 7. 7. 2014 22:30 permalink
report zkopírován z Pirátského fóra

Evidence kontaktů a schůzek Pirátské strany. API je na evidence-api.pirati.cz. Používá systém Open Lobby.
Podněty a připomínky pište na pirátském fóru. Kontakt na správce: jan.bednarik@pirati.cz