8. 11. 2013

Občas si píši s členy Hnutí za Přímou Demokracii, například ohledně mého zájmu uspořádat besedu o ekonomické demokracii nebo teď před volbami ohledně toho, zda prosazujeme kvóra pro platnost referenda nebo ne. S jedním z členů HzPD, Václavem Meškanem, se osobně znám ještě z doby, kdy jsem nebyl garantem pro přímou demokracii.

Stýkám se se členy jihočeské SZ (např. Jiří Guth, Karol Lesný,... znám se i s dalšími) a Klíčového hnutí a kandidáty Změny (hlavně lidé kolem BuďSobu, sdružení podporujícího lokální soběstačnost), byl jsem pozván na předvolební diskusi v Horké vaně, komunikujeme spolu ohledně možné společné kandidatury v příštích komunálních volbách. Zúčastnil jsem se i budějovické schůzky s Korytářem. Nemám pocit, že by se jednalo o lobbing, spíše o výměnu názorů a oťukávání pro budoucí spolupráci, ale co bych neudělal pro transparenci...

Dlouhodobě (ještě o něco déle, než jsem členem Pirátů) jsem členem budějovického ProAltu (iniciativy spojující lidi od levého středu až po anarchisty a komunisty včetně dalších směrů), to znamená, že se podílím na organizaci a účastním besed, promítání, happeningů, demonstrací (proti Nečasově vládě minulý rok, proti rasismu a násilí). Ačkoliv ani zde si nejsem vědom žádného lobbingu.

Ivo Vlasaty
publikováno: 8. 11. 2013 16:25 permalink
report zkopírován z Pirátského fóra

Evidence kontaktů a schůzek Pirátské strany. API je na evidence-api.pirati.cz. Používá systém Open Lobby.
Podněty a připomínky pište na pirátském fóru. Kontakt na správce: jan.bednarik@pirati.cz